- Produktkvalitet
- Produktens storlek
“Så underbar body att jag redan köpte en till. Materialet känns kvalitativt och bodyn stämmer med storleken. Verkligen vacker och passar med vilken outfit som helst.”
1 / 8“Så underbar body att jag redan köpte en till. Materialet känns kvalitativt och bodyn stämmer med storleken. Verkligen vacker och passar med vilken outfit som helst.”
“Underbar, vacker body i mjuk aprikosfärg. Spetsdekorationerna satt fint, och bodyns material känns kvalitativt och behagligt svalt. Passar mycket bra både till vardags och fest. Spetsdekorationerna är också sydda fast i tyget så att bodyn inte är för avslöjande upptill ens i vardagsbruk. Jag använder storlekar M eller L, och storlek L på bodyn var helt lagom (jag är 172 cm lång). Rekommenderar därför att längre personer tänker på storleken. Bodyn passar med jeans, kjol och shorts, och festligt även under en kavaj. Helt underbar body, jag vill ha den även i svart. Jag är väldigt nöjd med mitt köp.”
“Skön body, funkar som beskrivningen ger förstå. I storleksklasserna skulle jag gå just mellan S-M, men storlek S passade ändå ganska bra.”




