- Produktkvalitet
- Produktens storlek
“Kjolen verkligen vacker. Tyvärr väldigt liten i storleken, jag är storlek M och beställde XL/XXL men blixtlåset går ändå inte igen.”
1 / 9“Kjolen verkligen vacker. Tyvärr väldigt liten i storleken, jag är storlek M och beställde XL/XXL men blixtlåset går ändå inte igen.”
“Otroligt fin klänning till utseendet men jag är storlek M/L, snarare mer M, jag köpte L/XL men den motsvarar verkligen inte sin storlek. Alldeles för liten. Min vän köpte klänningen av mig som är storlek S och den passade henne. Tråkigt.”
“Kjolen såg och verkade vacker ut, men det var inte tal om att den skulle få plats på. Beställde XL/XXL, min normala storlek är L/XL. Riktigt smal i midjan, så fick inte plats runt höfterna. Det hade underlättat med ett längre blixtlås. Jag fick i alla fall ett gott skratt, fastän det var tråkigt att returnera. Leveransen var snabb.”




